Caravana „Patrioți în Europa” a ajuns în judeţul Bistriţa Năsăud
Caravana „Patrioți în Europa” organizată de Alianţa AUR a ajuns în judeţul Bistriţa Năsăud.
![Caravana „Patrioți în Europa” a ajuns în judeţul Bistriţa Năsăud](https://www.radiobrasovfm.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radiobrasovfm.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2024%2F5%2F19%2F198972%2Fc177-8acbcbd4-17161321937bfdce8b.jpg&w=960&h=540&c=1)
Articol de Mihaela Chirac, 19 Mai 2024, 18:12
Locul 2 pe lista formaţiunii pentru europarlamentare, Claudiu Târziu, i-a îndemnat pe alegători să iasă la vot:
”Veniți alături de noi, votați pe cele cinci buletine de vot cu AUR pentru a recupera țara noastră și a o reconstrui. Și mai suntem chemați cu toții să trimitem la Bruxelles o oaste cât mai mare de patrioți, care să ne poată reprezenta, cu cinste, onoare și eficiență, interesele, să poată restaura normalitatea în acest spațiu care a fost gândit ca unul al păcii și al prosperității”.