Nicoleta Câșlaru: „Nu se mai poate să rămânem în urmă cu infrastructură, gaz, iluminat”
![Nicoleta Câșlaru: „Nu se mai poate să rămânem în urmă cu infrastructură, gaz, iluminat”](https://www.radiobrasovfm.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radiobrasovfm.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2024%2F5%2F28%2F199273%2F17168827746b1255d7.jpeg&w=960&h=540&c=1)
Articol de Camelia Vlad, 28 Mai 2024, 10:51
Cu o experiență în antreprenoriat de peste 30 ani, Nicoleta Câșlaru, candidatul din partea Alianței pentru Unirea Românilor pentru funcția de primar al comunei Feldioara, susține că infrastructura stradală și rețeaua de canalizare, deficitare la ora actuală, sunt principalele motive care au determinat-o să candideze la alegerile locale din 9 iunie.
„Pentru că nu se mai poate după 16 ani să rămânem în urmă cu infrastructură, gaz, iluminat, chiar toate cele sunt rămase în urmă. Pentru că în primul rând nu este transparență publică locală, nu sunt cheltuiți banii eficient. Eu sunt în consiliu minoritate și PNL are 10 consilieri”, a declarat Nicoleta Câșlaru.