FCSB și-a încheiat cantonamentul de la Braşov
FCSB și-a încheiat cantonamentul de la Braşov.
![FCSB și-a încheiat cantonamentul de la Braşov](https://www.radiobrasovfm.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radiobrasovfm.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2019%2F6%2F29%2F6485%2F1710501678-4d465f05.jpg&w=960&h=540&c=1)
29 Iunie 2019, 12:03
FCSB și-a încheiat cantonamentul de la Braşov.
Vice campioana națională a susţinut trei partide de verificare, la Tărlungeni cu Colţea Brașov, meci câştigat cu 7-0, pe stadionul Silviu Ploieşteanu, cu AC SR Brașov, partidă câştigată cu 4-0 și cu Viitorul Constanţa, meci încheiat la egalitate, 3-3.
Oficialii echipei bucureștene au preferat un cantonament la Brașov, fără să ia în calcul unul peste hotare, fiind mulțumiți de condițiile oferite la poalele Tâmpei.