VIDEO Hocheiștii de la Corona, paradă în centrul Brașovului
După ce au câștigat Erste Liga și Cupa României în acest sezon, hocheiștii de la Corona au prezentat trofeele într-o așa numită paradă a victoriei.
![VIDEO Hocheiștii de la Corona, paradă în centrul Brașovului](https://www.radiobrasovfm.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radiobrasovfm.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2024%2F4%2F12%2F192995%2F17129533157c225a7d.jpg&w=960&h=540&c=1)
Articol de Adrian Susanu, 12 Aprilie 2024, 23:11
Într-un autobuz supraetajat, hocheiștii de la Corona au parcurs traseul Livada Poștei - Primărie - Strada Lungă - Bartolomeu - Mureșenilor - Piața Unirii - Piața Sfatului.
În Piața Sfatului, sportivii au prezentat trofeele fanilor care au venit în număr mare în centrul orașului. S-a scandat, s-a cântat, iar atmosfera a fost una ca la o mare victorie!
Vă prezentăm, mai jos, câteva filmulețe de la momentele din Piața Sfatului: