A patra încercare, cu noroc
După patru încercări eșuate, demararea achiziției pentru elaborarea proiectului tehnic și execuția lucrărilor de construcție, aferente Unității de Asistență Medico-Socială de Pneumoftiziologie Sânpetru, a fost, în sfârșit, una încununată de succes.
![A patra încercare, cu noroc](https://www.radiobrasovfm.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radiobrasovfm.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2019%2F4%2F3%2F2015%2F1710501655-221ccdb6.jpg&w=960&h=540&c=1)
03 Aprilie 2019, 14:08
După patru încercări eșuate, demararea achiziției pentru elaborarea proiectului tehnic și execuția lucrărilor de construcție aferente Unității de Asistență Medico-Socială de Pneumoftiziologie Sânpetru, a fost, în sfârșit, una încununată de succes.
Valoarea estimată a contractului este de peste 8.5 milioane de lei, fără TVA.
Evaluarea ofertelor este preconizată să dureze aproximativ trei luni.