Autobuzele "Transport Elevi" ar putea prelua elevi și din Stupini
Autobuzele "Transport Elevi" ar putea prelua elevi și din Stupini. Cel puțin asta a afirmat astăzi, în ședina de plen a Consiliului Local, viceprimarul municipiului Brașov, Flavia Boghiu.
![Autobuzele "Transport Elevi" ar putea prelua elevi și din Stupini](https://www.radiobrasovfm.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radiobrasovfm.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2022%2F11%2F25%2F114815%2F1710502538-08166070.jpg&w=960&h=540&c=1)
25 Noiembrie 2022, 15:03
Autobuzele „Transport Elevi” ar putea prelua elevi și din Stupini. Cel puțin asta a afirmat astăzi, în ședina de plen a Consiliului Local, viceprimarul municipiului Brașov, Flavia Boghiu.
Aceasta a răspuns unei interpelări pe tema transportului public în interiorul cartierului Stupini.
Potrivit viceprimarului, în prezent sunt discuții cu cei de la RAT și urmează și cele cu părinții pentru a avea conturate traseele autobuzelor RAT.