Caravana Filmului Românesc revine la Ghimbav
Caravana Filmului Românesc revine la Ghimbav. De miercuri şi până în 4 august, cu mic, cu mare, cu toţii sunt așteptați în curtea școlii mari, de pe strada Pieţii din oraş, unde au fost amenajate circa 150 de locuri, pentru a se bucura de peliculele românești.
![Caravana Filmului Românesc revine la Ghimbav](https://www.radiobrasovfm.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radiobrasovfm.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2019%2F7%2F29%2F8705%2F1710501689-c2f0e9c4.jpg&w=960&h=540&c=1)
29 Iulie 2019, 16:03
Caravana Filmului Românesc revine la Ghimbav. De miercuri şi până în 4 august, cu mic, cu mare, cu toţii sunt așteptați în curtea școlii mari, de pe strada Pieţii din oraş, unde au fost amenajate circa 150 de locuri, pentru a se bucura de peliculele românești.
Filmele vor rula de la ora 21:00. Miercuri va fi proiectat îndrăgitul film românesc „Maria Mirabela”, iar joi, pelicula „Mama”.
Printre proiecţii se mai numără „Rămășagul”, „Zâmbet de soare” și „Secretul armei secrete”. Intarea este liberă