Cu autoutilitara direct în sufragerie
Trafic îngreunat pe DN1, la intrarea în localitatea Perşani, după ce un şofer a pierdut controlul asupra direcţiei de deplasare şi a intrat cu o autoutilitară în zidul unei case.
![Cu autoutilitara direct în sufragerie](https://www.radiobrasovfm.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radiobrasovfm.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2019%2F8%2F28%2F10435%2F1710501699-837afaa9.jpg&w=960&h=540&c=1)
28 August 2019, 14:23
Trafic îngreunat pe DN1, la intrarea în localitatea Perşani, după ce un şofer a pierdut controlul asupra direcţiei de deplasare şi a intrat cu o autoutilitară în zidul unei case.
Un bărbat în vârstă de 62 ani, din judeţul Sibiu, care conducea un autovehicul pe DN1, dinspre Brașov spre Făgăraș, la intrare în localitatea Perșani, a pierdut controlul asupra direcției de deplasare și a lovit un imobil. În urma impactului nu au rezultat victime, iar polițiștii efectuează cercetarea la fața locului, au precizat reprezentanţii IPJ Braşov.
În casă nu se afla nimeni şi nu s-au înregistrat victime.