Emoții imense și aplauze la scenă deschisă pentru maestrul George Nicolescu
Emoții imense și aplauze la scenă deschisă. Asta a trăit maestrul George Nicolescu, prezent la Brașov, pentru a susține, printr-un recital, pe scena Sălii Patria, una dintre cauzele Brașov Heroes
![Emoții imense și aplauze la scenă deschisă pentru maestrul George Nicolescu](https://www.radiobrasovfm.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radiobrasovfm.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2019%2F5%2F22%2F4295%2F1710501666-7ea50666.jpg&w=960&h=540&c=1)
22 Mai 2019, 17:48
Emoții imense și aplauze la scenă deschisă. Asta a trăit maestrul George Nicolescu, prezent la Brașov, pentru a susține, printr-un recital, pe scena Sălii Patria, una dintre cauzele Brașov Heroes, cursa cu obstacole, eveniment ce se va desfăsura pe 2 iunie lângă Lacul din Noua.
George Nicolescu a fost prezent, la poalele Tâmpei, la invitația Asociației Art Respect, a cărei cauza vizează pregătirea muzicală a 10 copii cu posibilități finanicare reduse.
George Nicolescu a fost copleșit de afecțiunea publicului care s-a ridicat în picioare în momentul în care maestrul a interpretat LIVE piesa sa de referință Eternitate.