Străzile din Șchei, spălate de angajați ai Companiei APA
Străzile din Șchei, spălate de angajați ai Companiei APA
![Străzile din Șchei, spălate de angajați ai Companiei APA](https://www.radiobrasovfm.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radiobrasovfm.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2020%2F4%2F7%2F27645%2F1710501814-23706cba.jpg&w=960&h=540&c=1)
07 Aprilie 2020, 23:30
Străzile din cartierul Șchei sunt spălate și dezinfectate de angajați ai Companiei APA, care a decis să se implice și ea alături de Primărie în această acțiune. Deja au fost spălate 16 străzi, anunță reprezentanții Companiei. Acțiunea însă va continua pe tot parcursul lunii aprilie.