A fost depusă prima listă cu semnături pentru lupta electorală locală
Medicul Dan Grigorescu este primul candidat care a depus listele cu semnături ca să devină consilier local.
![A fost depusă prima listă cu semnături pentru lupta electorală locală](https://www.radiobrasovfm.ro/img.php?u=https%3A%2F%2Fwww.radiobrasovfm.ro%2Fuploads%2Fmodules%2Fnews%2F0%2F2024%2F4%2F24%2F195665%2Fc177-10e9f130-17139677145946eab1.jpg&w=960&h=540&c=1)
Articol de Sorin Ţîrcă, 24 Aprilie 2024, 16:44
Acesta candidează ca independent. El a strâns peste 4.300 de semnături de la brașoveni, pe care le-a depus la Biroul Electoral al Municipiului Brașov.
”Sunt foarte recunoscător, nu atât echipei mele pe care o vedeți aici alături de mine, cât mai ales celor care mi-au dat șansa de a candida. Ceea ce la început părea o misiune aproape imposibilă, s-a dovedit că nu este așa”, a declarat medicul brașovean.